German Marshall Fonu – Black Sea Trust Fonu hibe desteğiyle Gençlik Örgütleri Forumu’nun yürüttüğü “Youth in Policy, Youth in Pandemics” projesi başladı!
Projenin faaliyetlerinden ilki olan “Gençlik Politikası ve Pandemi” başlıklı yuvarlak masa toplantısı 19.12.2021 günü saat 14:00’de çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Proje, pandemi sürecinde gençler ve gençlik örgütlerinin yaşadığı sorunlar, değişen ihtiyaç ve talepleri ortaya koymayı ve en sonunda GoFor’un Gençlik Politikası Şartı’nı güncelleyecek politika önerilerini tartışmayı amaçlıyor.
Türkiye’de hak temelli çalışmalar yapan gençlik örgütlerini aynı yapı altında bir araya getiren şemsiye bir kuruluş olarak Gençlik Örgütleri Forumu’nun en önemli rollerinden biri evrensel standartlarda ulusal bir gençlik politikasının altyapısını oluşturmak için gençlik örgütlerinin konsolide sesi olarak hareket etmektir. Buradan hareketle GoFor Türkiye’de çalışan tüm gençlik örgütlerini yuvarlak masa etrafında toplanmaya, pandemi ve gençlerle ilgili konuları özneler olarak beraberce tartışmaya davet ediyor.
Başvuru Linki https://bit.ly/yuvarlakmasa1

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account