Hasan Oğuzhan Aytaç

1994 Ankara doğumludur. GoFor’a 2018 yılında Genel Koordinatör olarak katılmıştır. Felsefe eğitimi almıştır. GoFor’a katılmadan önce farklı gençlik gruplarıyla çalışmış ve 40’tan fazla şehirde 100’den fazla atölyede görev almıştır. Hayat Sende Derneği ve EuroMed Gençlik Ağı’nın yönetim kurulu üyesidir.

Ela Serpil Evliyaoğlu

1990 Çorum doğumludur. GoFor’a 2018 yılında kapasite geliştirme sorumlusu olarak katılmıştır. Psikoloji ve siyaset bilimi alanlarında eğitim görmüştür. Akademik alanda politik psikoloji, seçim şiddeti, toplumsal tolerans konularında araştırmalar yapmış, araştırmalara katkı sunmuştur ve yerel / ulusal siyaset araştırmalarında gönüllü ve profesyonel olarak çalışmıştır. GoFor’a katılmadan önce 5 sene genç kadınların siyasete katılımıyla ilgili projelerde çalışmıştır ve kadın örgütlerinde gönüllülük yapmıştır. Şu anda GoFor’da sivil toplum uzmanı olarak araştırma, raporlaştırma faaliyetlerinde görev almaktadır ve proje koordinatörlüğü yapmaktadır. 

Çağlar Yenilmez

1990 Eskişehir doğumludur. GoFor’a 2020 yılında gençlik çalışmaları uzmanı olarak katılmıştır.  Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler ve Tarih bölümlerinde eğitim görmüştür. STK Yönetimi ve Sosyal Projeler bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2014 yılından bu yana gençlik çalışmalarında çeşitli kurumlarda önce gönüllü, sonra stajer, sonra profesyonel, sonra yine gönüllü olarak çalışmıştır. Çalışmaları akranlar arası öğrenme ve tabandan örgütlenme üzerinde yoğunlaşmaktadır. GoFor’da gençlik çalışmaları odaklı projeler geliştirmekte ve yürütücülüğünü yapmaktadır. 

Sinem Demirel

1997 İstanbul doğumludur. GoFor’a 2020 yılında idari asistan olarak katılmıştır. Uluslararası İlişkiler eğitimini tamamlamıştır, Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında eğitim görmektedir. Akademik çalışmaları gençlik politikaları, gençlik kültürleri ve popüler kültür alanında yoğunlaşmaktadır. Daha önce yerelde gençlik politikaları çalışmalarında staj yapmıştır. GoFor’da üyelik işlemleri ve üye ilişkilerinden sorumludur. 



 

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account